Kurumsal

Hakkımızda

Müşteri ihtiyaçları üzerine odaklanmış, kendini sac metal şekillendirme kalıpları, sac baskı,montaj ürünleri ve asansör kapıları konusunda lider üretici olmaya adamış dinamik bir firmadır. Modern tesislerimizde üretimin, etkinliğin ve kalitenin maksimize edilmesi için en son metal fabrikasyon ekipmanları kullanılmaktadır.

Ana sanayi firmaları ile işbirliği içerisinde çalışarak oldukça rekabetçi, hızlı gelişen piyasa içerisinde kendine sağlam güvenilir bir yer edinmiştir. 15 yılı aşan bir süredir ana otomotiv ve asansör sanayi fabrikaları için kalıp tasarım ve sac işleme mühendisliğini yürüten EMAY MÜHENDİSLİK, basit parçalardan komplike montajlara kadar sac metal ve katma değerli montaj konusunda tek adımlık çözümler sunmaktadır. Firmamızın gücü, 15 yıllık başarılı parça ve süreç gelişiminde saklıdır. Bu unsur, müşterilerimizin global piyasada rekabet etmesine yardımcı olmaktadır.

Müşteri odaklı organizasyonel yapıyı desteklemekteyiz. EMAY MÜHENDİSLİK, çalışma ortamından ödün vermeden, çalışanları, tedarikçileri ve toplum için kurumsal vatandaşlığın en yüksek etik standartları ile kararlı büyüme içerisinde sorumluluğunu bilmektedir.

Misyon

Sektörde mevcut kadrosu ile mükemmel hizmeti hedefleyen, müşterilerinin ihtiyaç duydukları ürün ve hizmetlere en uygun şartlarda ulaşmalarını sağlayan, doğabilecek tüm olumsuzluklarda teknik servis desteğini her koşulda veren; gelişimi ve değişimi ilke edinmiş. Çalışanları ve müşterileri ile profesyonel biçimde güvenilir bir ortam yaratmak ve bu ortamın sürekliliğini sağlamak, iş yapma süreçlerinde çevreye, topluma ve bireye saygılı olmak hedefimizdir.

Vizyon

ZENKE Automatic Door Systems belirlediği misyon ve vizyon doğrultusunda sürekli gelişen ve kendisini yenileyen bir firma olarak dürüst çalışma ilke ve prensipleri çerçevesinde çalışmalarını sürdürmektedir. Ürün ve hizmetlerin en kısa sürede müşterilere ulaştırılması sürekli teknik destek ve satış sonrası hizmet vermektedir. Sürekli müşteri memnuniyeti ve sürekli kalite ile bugüne kadar sayısız ve çok önemli projelere imza atan firmamız, müşterilerine verdiği hizmetin kalitesini sürekli arttırmaktadır.